fbpx
20 C
Tirana
Tuesday, June 2, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Kalojnë

Etiketim: kalojnë

Mozzik dhe Getinjo kalojnë kohë pranë njëri-tjetrit në Gjermani

0
Mozzik dhe Getinjo udhëtuan së fundi në Gjermani. Pas disa muajsh qëndrim në Kosovë, reperi Mozzik ditë më parë shkoi në Zvicër për ta takuar...

Rina Balaj dhe Sin Boy kalojnë ditën në plazhin e Dhërmisë

0
Rina Balaj dhe Sin Boy kalojnë ditën me diell në bregdet. Rina Balaj dhe i dashuri i saj, reperi Sin Boy pas lehtësimit të masave...

Misteri i sindromës që po prek fëmijët pasi kalojnë koronavirusin

0
Një sëmundje misterioze që po prek disa fëmijë, një pjesë prej të cilëve me pasoja vdekjeprurëse dhe që mendohet të jetë e lidhur me...

Pse Serbia dhe Maqedonia e Veriut po e kalojnë më lehtë...

0
Serbia dhe Maqedonia e Veriut ndoqën politikën e nxitjes së eksporteve dhe prodhimit, ndërsa Shqipëria u përqendrua te koncesionet, duke mbajtur borxhin e lartë,...

Klientët kalojnë deri në pesë orë për ta porositur në mënyrën...

0
Përfshirja e të gjitha kërkesave për modelin Divo, merr deri në pesë orë, apo edhe më shumë Ashtu siç edhe mund të mendohet, konfigurimi i...

Loredana dhe Zuna kalojnë kohë së bashku gjatë pandemisë globale

0
Rep-artistja Loredana Zefi është parë shpesh nën shoqërinë e mikut të saj, Zunës. “Du Bist Mein” titullohet bashkëpunimi i parë mes tyre, e që ka...

“Azra” tregon vështirësitë që kalojnë gjatë xhirimeve të serialit

0
 “Mos ma lësho dorën” serial po pëlqehet shumë nga publiku dhe me temën e tij po e mban zgjuar vëmendjen e shikueseve. Pjesë e serialit janë...

Meghan dhe Harry nuk preferojnë të festojnë me familjen, mund ta...

0
Për pushimet e fundvitit të gjithë pjesëtarët e familjes mbretërore bashkohen në shtëpinë e Mbretëreshës Elizabeth, Sandrigham. Kjo gjë është kthyer në një lloj tradite,...

Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti po kalojnë një vikend romantik në Miami

0
Afërdita Dreshaj duket më e dashuruar se kurrë në hokeistin çek. Afërdita Dreshaj duket kokë e këmbë e dashuruar në Jakub Kindl, në shumicën e...

Ja cilat jane dosjet qe do te kalojne tek SPAK –...

0
Prokuroria për Krime të Rënda ka nisur inventarizimin e dosjeve, të cilat pritet të kalojnë në duart e prokurorëve të SPAK. Në...