Rikthimi i Eneda Tarifës në festival i kushton shtrenjtë Flori Mumajesit. Ja çfarë detyrohet të bëjë ai?

0
37

Eneda Tarifa ka paralajmëruar rikthimin në festival.

Ajo pritet të konkurrojë në festivalin e “Këngës Magjike” dhe madje ka nisur përgatitjet, duke rikthyer edhe Flori Mumajesin, i cili i mungoi publikut për një kohë të gjatë.

Përmes një videoje dhe fotove që ka bërë publike, teksa është duke punuar mbi një bashkëpunim me Flori Mumajesin, dhe këngëtari duket aq i përulur saqë ka nisur të pastrojë studion.

Kujtojmë se Flori Mumajesi është fitues i edicionit të kaluar, “Kënga Magjike”. Lidhur me idenë e Enedës, e cila pyet fansat, “kështu që po ju pyes juve njëherë, si thoni a ta konfirmoj pjesëmarrjen time këtë të Dielë në Kënga Magjike? A ju ka marre malli të dëgjoni një këngë nga ato të bukurat e mia ? Pres komentet tuaja…”, Flori Mumajesi ka shpërthyer në të qeshura. Duket qartë se Eneda ka vendosur për një gjë të tillë, madje ka kohë që ka nisur nga puna.

Gjigandi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu