Ballina Etiketimet Afërdita

Etiketim: Afërdita

Afërdita Dreshaj kujton pushimet e fundit: “Me mendje jam atje”

0
Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj, Jakub Kind, përvjetorin e dytë të martesës e festuan në Miami. Dyshja i kanë shijuar në maksimum këto pushime,...

Shkoi të festonte përvjetorin në Miami me partnerin, Afërdita Dreshaj bën...

0
Se fundmi Afërdita Dreshaj ka udhëtuar së bashku me bashkëshortin në Miami për të festuar përvjetorin e dytë të martesës. Ata kanë ndejtur tek...

Shkoi të festonte përvjetorin në Miami me burrin, Afërdita bën tamponin...

0
Se fundmi Afërdita Dreshaj ka udhëtuar së bashku me bashkëshortin në Miami për të festuar përvjetorin e dytë të martesës. Ata kanë ndejtur tek i...

Afërdita Dreshaj shfaqet plot stil nga Miami

0
Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj po qëndron larg intervistave dhe ekranit në përgjithës. Ajo po e shijon çdo moment me bashkëshortin e...

Aferdita Dreshaj feston dy vjetorin e martesës, bashkëshorti i bën befasi...

0
Aferdita Dreshja është një grua e lumtur me një martesë poashtu të lumtur. Të paktën kjo është ajo që modelja e njohur servon në rrjetet...

Aferdita Dreshaj tërheq vëmendjen e veshur me rroba banjo

0
Modelja e njohur, Aferdita Dreshaj së fundmi është duke kaluar kohën e saj në lirë në Miami. Pushimet e saj duket të jenë mjaft luksoze,...

Afërdita Dreshaj s’i ndal postimet në bikini

0
Afërdita Dreshaj nuk po i kursen fansat e saj. Afërdita Dreshaj para pak ditëve filloi pushimet e saj në Miami, prej nga është duke qëndruar...

Afërdita Dreshaj duket joshëse në fustanin e kuq, bashkëshorti nuk mund...

0
  Afërdita Dreshaj dhe hokeisti Jakub Kindl kanë filluar pushimet në Miami. Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl njësoj si vitin e kaluar kanë zgjedhur Miamin si...

Afërdita Dreshaj nis pushimet me bashkëshortin në Miami, publikon imazhe atraktive...

0
Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj, së fundmi është duke shijuar disa ditë të mira pushimi. Pas bllokimit gati tre mujor në Detroid,...

Afërdita Dreshaj një bjonde kaq e bukur, pas të cilës ‘shkrihet’...

0
Modelja dhe këngëtarja e njohur, Aferdita Dreshaj ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor. Aktualisht, ajo ndodhet për pushime përkrahë bashkëshortit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24