Zaimina merr gjithë vëmendjen me paraqitjen pranë vajzës së saj

0
16
Gjigandi

Këngëtarja dhe modelja shqiptare Zaimina Vasjari shquhet për bukurinë e saj.

Madje shumë vite më parë, kur ajo ishte vetëm 16 vjeçare, ajo u zgjodh si “Miss Shqipëria”.

Por edhe pas shumë vitesh edhe pse tani është bërë nënë e një vajze, ajo nuk ka humbur aspak nga shkëlqimi i dikurshëm.

Zaimina Vasjari me vajzen

Këtë e ka dëshmuar edhe me paraqitjen e fundit, ku shihet në formën më të mirë, derisa ka ndarë me fansat edhe pamje ku shihet pranë bijës së saj në pishinë. 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu