9.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zaimina

Etiketim: Zaimina

Zaimina ‘bombastike’ në fustanin e kuq!

0
Nuk kalon ditë që Zaimina Vasjari nuk i vë në pah pikat e saj të forta. Këngëtarja e njohur, ka linja impresionuese e të cilat...

Zaimina Vasjari shijon fundjavën në shtëpinë e saj luksoze, sjell fotografi...

0
  Këngëtarja Zaimina Vasjari po vazhdon të sjellë imazhe atraktive nga shtëpia e saj luksoze. Bukuroshja, e cila numëron 577 mijë ndjekës në Instagram, nuk ngurron...

Zaimina Vasjari vjen joshëse në një tjetër pozë nga pushimet

0
Këngëtarja dhe sipërmarrësja e njohur shqiptare, Zaimina Vasjari, tash e disa ditë ka nisur pushimet. Ajo po kalon kohë të mirë me familjen e saj,...

Zaimina Vasjari i rikthehet muzikës

0
E shkëputur prej kohësh nga muzika për t’u fokusuar tek biznesi i saj i veshjeve, si edhe për t’ju përkushtuar familjes, Zaimina Vasjari tanimë...

Zaimina Vasjarin e gjen 33-vjetori si në filma, plani për fëmijë...

0
Këngëtarja e showbizzit shqiptar, Zaimina Vasjari, ka festuar ditëlindjen e saj të 33-të, duke celebruar kështu nga shtëpia jetën e saj luksoze si në...

“Faleminderit Zotit për gjithçka”, Zaimina ndan imazhe pranë burrit dhe vajzës

0
Këngëtarja shqiptare, Zaimina Vasjari së fundmi e ka festuar ditëlindjen e saj të 33-të. Me këtë rast ka pranuar urime të shumta nga familjarë, miq,...

Sot është ditëlindja e Zaimina Vasjarit

0
Këngëtarja Zaimina Vasjari, sot feston ditëlindjen e saj të 33-të. Se sot është një ditë e veçantë për të u bë e ditur nga vetë...

Zaimina Vasjari nxjerr në pah dekoltenë në fustanin ngjyrë ari

0
Ndonëse jo aktive me projekte muzikore, fotosesionet nuk mungojnë nga Zaimina Vasjari. Këngëtarja ka publikuar dy fotografi ku shfaqet e veshur me një fustan të...

Me fustanin e kuq, Zaimina zbulon linjat trupore

0
Zaimina Vasjari, ka venë në fokus linjat trupore. Veshur me fustanin me ngjyrë të kuqe, ka mahnitur me dukjen e saj. Ajo me këtë fustan ka...

Zaimina Vasjarin e merr malli për muzikën, pas shumë vitesh këngëtarja...

0
Zaimina Vasjari vitet e fundit i është përkushtuar tërësisht familjes, duke lënë mënjanë muzikën. Së fundi, ajo ka dhënë disa sinjale se mund të rikthehet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS