18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Pranë

Etiketim: pranë

Emri/ Gjendet i pajetë një person pranë lumit Vjosa

0
Një 65-vjeçar është gjendur pa shenja jete në Përmet. Dyshohet se shtetasi Novruz Kananin të jetë mbytur në shtratin e lumit Vjosa. Mësohet se i moshuari...

Sezoni turistik/ Policia: Jemi pranë jush kudo, garantojmë siguri

0
Policia e Shtetit ka reaguar në lidhje me sezonin turistik. Mësohet se në të gjithë territorin shqiptar janë në terren mijëra forca të policisë, për...

Zjarr në anë të autostradës pranë Kavajës, rrezikohen banesat

0
Një vatër e re zjarri raportohet në anë të autostradës në hyrje të Kavajës. Burime për median bëjnë me dije flakët kanë shkrumbuar sipërfaqe të...

Usta “çmendet” pas Gentës, i dedikon fjalë zemre pranë fotos me...

0
I dashuri i Gentës po “çmendet” pas saj. Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, po e shijon romancën e dashurisë me të dashurin turk, Usta. Ky...

Votimi i ‘5 qershorit’, reagon SHBA: “Një hap më pranë BE”

0
Ambasada e SHBA-së, ditën e sotme, ka bërë reagimin zyrtarë, mbi votimin në Kuvend të marrëveshjes së 5 qershorit nga parlamenti, si pjesë e...

Votimi i ‘5 qershorit’, SHBA përshëndet marrëveshjen: Një hap më pranë...

0
TIRANË- Ambasada e SHBA-ve ka dalë me një reagim zyrtarë menjëherë pas votimit në Kuvend të marrëveshjes së 5 qershorit nga parlamenti si pjesë...

Napoli është shumë pranë goditjes së parë

0
Napoli është shumë pranë goditjes së parë në merkaton e verës, që do të jetë edhe më e shtrenjta në historinë e klubit. Sipas raportimeve...

Egjipti e Turqia pranë përplasjes direkte në Libi, pas shtimit të...

0
Egjpti dhe Turqia duket janë në kurs përplasjeje në konfliktin e Libisë, teksa vendi rrezikon të kthehet në një Siri të dytë, si fushëbetejë...

“Parajsa ime”, Miriam Cani ndihet e plotësuar pranë dy fëmijëve të...

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Miriam Cani dhe bashkëshorti i saj Alban Skënderaj, janë një ndër çiftet më të dashura për publikun. Nga dashuria e tyre...

NASA: Një asteroid i rrezikshëm do të kalojë pranë nesh, mund...

0
Kur njerëzit janë mjaftueshëm të shqetësuar nga koronavirusi, NASA ka njoftuar me anë të një komunikate se një asteroid i quajtur 2020ND do të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS