Zjarr në anë të autostradës pranë Kavajës, rrezikohen banesat

0
18
Gjigandi

Një vatër e re zjarri raportohet në anë të autostradës në hyrje të Kavajës.

Burime për median bëjnë me dije flakët kanë shkrumbuar sipërfaqe të tëra toke me shkurre e bimësi të ulët.

Mësohet se shërbimet e zjarrfikëses ndodhen në vendngjarje, si dhe zjarri rrezikon banesat.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu