17.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Banesat

Etiketim: banesat

Rindërtohen në Belsh banesat për familjeve në nevojë, Gjiknuri: Paketë e...

0
Janë 120 familje në nevojë të cilat kanë përfituar nga programi i Bashkisë Belsh dhe Ministrisë së Financave për ndërtimin e shtëpive. Sekretari i...

Shkatërrohen banesat tek “5 maji”/ Banorët qëllojnë me gurë dërrasa dhe...

0
Aksioni i radhës për shembjen e banesave tek 5 maji është shoqëruar me përplasje të forta mes banorëve dhe efektivëve të policisë.Mes përplasjes pati...

Zjarri në shesh-depozitimin e plehrave, rrezikon banesat në fshatin Moravë. Zjarrfikësit...

0
Një zjarr i madh është shfaqur papritur në fshatin Moravë të Njësisë Administrative Otllak në bashkinë e Beratit. Zjarri fillimisht është vendosur në shesh-depozitimin...

Erozion i frikshëm/ Banesat miliona dollarëshe në Australi, rrezikojnë të bien...

0
Në një zonë bregdetare në New South Wales të Australisë, shtëpi luksoze rrezikojnë të përfundojnë ne oqean për shkak të erozionit të frikshëm në...

Përfshihet nga flakët zona pyjore në Milot, rrezikohen banesat aty pranë

0
Mesditën e kësaj të diele është përfshirë nga flakët Kurora e gjelbër në Milot. Flakët janë përhapur me shpejtësi duke rrezikuar jetën e banorëve, të...

Përfshihet nga zjarri kurora e gjelbër në Milot, vatra rrezikon banesat

0
Një zjarr i përmasave të mëdha ka përfshirë kurorën gjelbërt në qytetin e Milotit në Kurbin. Sipas burimeve thuhet se flakët janë përhapur me...

Personat e prekur me COVID-19 kontrollohen në banesat e tyre, policia...

0
Shërbimet e Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër dhe të Komisariateve kanë ushtruar kontrolle të njëpasnjëshme në banesat e personave të prekur nga COVID-19, me...

Policia kontrolle në banesat e të prekurve me Covid: Mos dilni...

0
Policia e Shtetit ka përsëritur thirrjen për të gjithë qytetarët që janë infektuar me koronavirus, duke iu kërkuar të mos dalin nga shtëpia, pasi...

U vihet zjarri mbeturinave në një fshat të Fushë-Krujës, rrezikohen banesat

0
Disa persona të papërgjegjshëm i kanë vënë zjarrin një grumbulli mbeturinash në përroin e fshatit Halil të Fushë-Krujës, por flakët janë përhapur duke rrezikuar...

Elbasan: Arrestohet personi që vidhte në banesat e dëmtuara nga tërmeti

0
Policia në Elbasan ka zhvilluar një operacion të koduar “Pallati”. Në këtë aksion policie është arrestuar një 35-vjeçar, i cili vidhte në banesat e dëmtuara...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS