“A po vjen” – Fifi publikon këngën e re

0
13
Gjigandi

Fifi ka publikuar këngën e saj të re.

Fifi ka risjellë një version të ri dhe tejet interesant të këngës ‘A po vjen’.

Duket se izolimi në shtëpi pas përhapjes së koronavirusit ka ndikuar që Fifi të punojë edhe më shumë në projektet e saj.

E kjo këngë duket se po pëlqehet nga fansat e saj pasi menjëherë pa marrë klikime të shumta.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu