Të gjithë po mendojnë se ajo doli lakuriq para kamerave, sportistja e njohur befason me pamjen e saj

0
1
Gjigandi

Skiatorja amerikane Lindsei Von ka argëtuar publikun kohëve të fundit me premierën e saj të filmit në lidhje me karrierën dhe filmin.

Ajo arriti në Los Anxhelos, derisa kishte një fustan tejet transparent. 

Pa dyshim, “guximi” i saj ishte i madh për ta veshur këtë fustan, pasi shumë menduan se ajo ishte shfaqur e zhveshur.

Me siguri, kjo nuk është problem për të, pasi ajo shpesh del në faqet e para të mediave rozë për shkak të pamjes provokuese.

Image

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu