Shoqja e Kylie Jenner ua tregon të pasmet bombë

0
153

Anastasia Karanikolaou ka realizuar shumë foto nga bashkëpunimi i saj me TJ Sëim.

Dhe të enjten, shoqja më e mirë e Kylie Jenner ishte përsëri e gatshme për plazh me bikine të zeza të lezetshme./BS

Gjigandi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu