Rita Ora nuk njihet më, ndryshon pamje tërësisht

0
106
blank
Gjigandi

Rita Ora ka nisur xhirimet për filmin e saj të ri “Oliver” dhe për këtë shkak ka vendosur të ndryshojë ‘look’ tërësisht.

Artistja e njohur i ka lënë të gjithë pa fjalë me ndryshimin e papritur në……

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu