Qumili publikon projektin e ri “Intervista në izolim – Gazuzi & Zemernia”

0
Gjigandi

Sapo është publikuar humori më i ri nga Qumili.

Sevdai Radogoshi këtë herë vjen me një intervistë humoristike, “Intervista ne izolim Gazuzi & Zemernia”.

Video është publikuar në YouTube, në profilin e Qumilit.

Aty luajnë Sevdai Radogoshi, Shumbin Radogoshi, Arben Lleshi, Islom Zhuri dhe Besar Shasivari.

Organizator është Nasco Feka, ndërsa për pamje u përkujdes Hekuran Zogu.

Union Contact

Redaktor ishte Skender Gola, dhe drejtor i projektit Mentor Zejnaj, e skenarin dhe regjinë e bëri Shumbin Radogoshi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu