16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Projektin

Etiketim: projektin

Blero në Zvicër për projektin e ri muzikor, më 3 qershor sjell këngën e re verore

Blero në Zvicër për projektin e ri muzikor, më 3 qershor...

0
Këngëtari Blero Muharremi ka qenë mjaft i përfolur javëve të fundit për sa i përket jetës private.U tha se ai u nda edhe nga...

“Në vënd të një fjale të keqe, Thuaje një fjalë të...

0
  Moderatorja Luana Vjollca është rikthyer me projektin e saj “Thuaje” ku me anë të cilit ka treguar disa detaje nga jeta personale. Ajo ka postuar...

Rama njofton për projektin rreth portit të ri në Durrës: Praktikisht...

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka prezantuar sot siç e quajti ai projektin e portit të ri të Ballkanit Perëndimor në Durrës.Rama me një...

Rama njofton për projektin e portit të ri të Ballkanit Perëndimor...

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka prezantuar sot siç e quajti ai projektin e portit të ri të Ballkanit Perëndimor në Durrës.Rama me një...
Edonis Muja lanson projektin e ri muzikor “Mamacita”

Edonis Muja lanson projektin e ri muzikor “Mamacita”

0
Edonis Muja lanson projektin 'Mamacita' Ai ka ardhur me projektin e tij të ri muzikor.'Mamacita' quhet kënga e re e Edonis Mujës, që u...
BM dhe Noizy lansojnë projektin e ri muzikor “Warning”

BM dhe Noizy lansojnë projektin e ri muzikor “Warning”

0
Reperi i njohur nga Shqipëria, Noizy, ka prezantuar projektin e ri muzikor të quajtur "Warning".Ai ka bashkuar forcat me artistin BM dhe kënga e...
Semi Jaupaj lanson projektin e ri muzikor “Ani”

Semi Jaupaj lanson projektin e ri muzikor “Ani”

0
Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Semi Jaupaj, ka sjell projektin e ri muzikor."Ani" titullohet kënga e re, të cilën e ka kompletuar edhe me...
Efem rikthehet në muzikë me projektin ‘Shake it’

Efem rikthehet në muzikë me projektin ‘Shake it’

0
Pas një pauze të shkurtër në muzikë, artisti i ri i skenës muzikore vendore EFEM, rikthehet me një projekt te ri interesant.Fjala është për...
Artistja e re e skenës Rea debuton me projektin muzikor “Merrëm”

Artistja e re e skenës Rea debuton me projektin muzikor “Merrëm”

0
Skenës muzikore kosovare i shtohet edhe një artiste e re në treg por me një bagazh të madh artistik!Rea, është emri e cilës me...
“Quhesh plastikë dhe silikon”, Luana Vjollca në projektin e ri flet për paragjykimet ndaj ndryshi…

“Quhesh plastikë dhe silikon”, Luana Vjollca në projektin e ri flet...

0
Po punonte prej më shumë se një viti për projektin e ri, i cili kësaj radhe nuk kishte të bënte drejtpërdrejt me televizionin.Me më...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS