Edonis Muja lanson projektin e ri muzikor “Mamacita”

0
Gjigandi

Edonis Muja lanson projektin ‘Mamacita’ Ai ka ardhur me projektin e tij të ri muzikor.

‘Mamacita’ quhet kënga e re e Edonis Mujës, që u lansua këtë mbrëmje.

Kënga është prodhim i Bigdeal Records sa i përket producimit, kurse, vija melodike dhe teksti u bë nga Lum Dakaj.

Foto: Screenshot/YouTube

‘Mamacita’ u finalizua edhe me klip nga Smart Motion, e publikuar në platformën Fole Publishing, kompania që merret me të drejtat e autorit të këngës.

Edonisi është një emër që premton në estradën shqiptare, pasi, ka një zë unik.

Ja klipi i tij:

/abc24.al/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu