Semi Jaupaj lanson projektin e ri muzikor “Ani”

0
12
Gjigandi

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Semi Jaupaj, ka sjell projektin e ri muzikor.

“Ani” titullohet kënga e re, të cilën e ka kompletuar edhe me videoklip.

Me paraqitje atraktive të artistes e klip shumëngjyrësh, projektin tashmë të plotë mund ta gjeni në YouTube.

Semi Jaupaj (Foto: YouTube)

Teksti dhe muzika është bërë nga këngëtari i njohur, Yll Limani, kurse për producimin u kujdes Fatjon Miftari.

Miksimi dhe masterizimi i këngës ndëraq iu besua Lorenc Aliajt – Avaxus.

Semi Jaupaj (Foto: YouTube)

Në këtë këngë besohet që ka disa fjalë që thuhet se kanë të bëjnë më historinë e dashurisë së mikes së saj të ngushtë, Bora Zemani me Donald Veshajn.

Sido që të jetë, kënga në fjalë besohet që do të pritet mirë nga publiku dhe fansat e Semit.

/abc24.al/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu