15.5 C
Tirana
E premte, 9 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Intervista

Etiketim: intervista

Tërmeti i fuqishëm në Turqi/ Sizmologu Dushi: Nuk ka ndikim në...

0
  Ditën e mërkurë, një tërmet i magnitudës 5.9 ballë goditi Turqinë perëndimore, ku u dëmtuan dhjetëra banesa dhe më shumë se 100 persona. Pas...

Menaxhimi i mbetjeve në pikëpyetje Mediu: Nuk kemi pse bëjmë shpikje...

0
Menaxhimi i mbetjeve në vend ka mbetur një sfidë e pa kapërcyer dhe pse rreth 4 vite nga nisma për diferencimin e tyre në...

Intervista/ Arsim Sinani: BE e padrejtë. Serbët që e përgjakën Europën...

0
Ajo që po ndodh në Veri të Kosovës dhe vijimi I përpjekjeve të BE dhe SHBA për të sjellë një qetësi afatshkurtër nuk është...

8 raste me INFARKTE, në ditë/ Kardiologu i QSUT vë alarmin:...

0
Vetëm në shërbimin e kardiolologjisë në QSUT paraqiten çdo ditë mesatarisht deri në 8 raste me infarkte të miokraditit. Infarktet e miokraditit hasen më...

Intervista/ Enver Bytyçi: Provokimi nga Beogradi  në veri të Kosovës ishte...

0
Ajo çfarë ndodhi mes 31 korrikut dhe 1 Gushtit në veri të Kosovës ishte për këdo një provokim i hapur për paqen dhe një...

Kjo është intervista e çuditshme e Haaland, për të cilën po...

0
Bundesliga gjermane është rikthyer këtë fundjavë, duke u bërë vendi i parë në Evropë që rikthen futbollin. Dita e shtunë sjelli derbin mes Borussia Dortmundit...

Qumili publikon projektin e ri “Intervista në izolim – Gazuzi &...

0
Sapo është publikuar humori më i ri nga Qumili. Sevdai Radogoshi këtë herë vjen me një intervistë humoristike, “Intervista ne izolim Gazuzi & Zemernia”. Video është...

Wendy Williams thotë se askush nuk preket nga intervista emocionale e...

0
Wendy Williams thotë se ajo nuk ka ndonjë simpati për Meghan Marklen, pasi Dukesha e Sussex rrëfeu emocionalisht se kishte probleme në akomodimin e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS