Gjigandi
Ballina VIP Publikohet projekti ‘Rrugës’ nga Shpat Deda

Publikohet projekti ‘Rrugës’ nga Shpat Deda

0
43

Kantautori Shpat Deda e ka publikuar këngën dhe videoklipin e tij më të ri të titulluar ‘Rrugës’.

Kjo këngë është singli më i ri i kantautorit dhe i paraprin publikimit të materialeve të tjera të reja dhe të albumit me po të njejtin emër.

Ju rikujtojmë se ‘Rrugës’ do të jetë albumi i tretë i kantautorit Shpat Deda, i cili përgjatë karrierës së tij mbi 10 vjeçare në muzikë i ka publikuar albumet ‘Molla e Parë’ dhe ‘Shkëndijë’.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu