18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Projekti

Etiketim: projekti

Shkollat për shëndetin/ Projekti i ‘Save the Children’ shtrihet në të...

0
“Shkollat për shëndetin” është projekti më i ri i cili ka filluar të zbatohet në vendin tonë falë financimit të Agjencisë Zvicerane për Zhvillim...

Projekti për zgjatimin e lumit ‘Lana’, Veliaj: Familjet do të marrin...

0
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka qenë i pranishëm këtë të martë në mbledhjen e Këshillit Bashkiak. Veliaj ka njoftuar se së shpejti...

​Projekti ‘Prishtina HeatSave’ synon modernizimin e sistemit të ngroh

0
Projekti Prishtina HeatSave, i cili u mbajt sot në sheshin "Nëna Terezë" në kryeqytet.Ka për synim modernizimin e sistemit të ngrohjes dhe instalimin e...

Projekti për hekurudhën Durrës-Prishtinë hapet këtë vit

0
Shqipëria do të investojë për hekurudha në të ardhmen.Një e tillë do të ndërtohet për të lidhur Durrësin me Prishtinën.Për ministren e Energjisë dhe...
Despot prezanton EP-në “Clusters and Whispers” – projekti që nisi në garazh e përfundoi realizimi…

Despot prezanton EP-në “Clusters and Whispers” – projekti që nisi në...

0
Tregu muzikor vendor gjithnjë e më shumë mirëpret emra të rinj të muzikës të rrymave të ndryshme.Një hyrje e re në skenën vendore së...

Projekti 2 miliardë euro/ Nisja e ndërtimit të portit të Durrësit...

0
"Monaco duhet të na e ketë frikën?", pyeti me shaka Edi Rama. Bashkbiseduesi vuri buzën në gaz."Pse duhet të jetë më i mirë Monaco? Pse...
Projekti i ri i Yll Limanit “9” arrin një milion klikime në YouTube brenda një dite

Projekti i ri i Yll Limanit “9” arrin një milion klikime...

0
Këngëtari i njohur shqiptar, Yll Limani gjatë vikendit që lamë pas u rikthye me një projekt të ri muzikor.Kënga mban titullin "9" u lansua...

Miratohet projekti për ndërtimin e centralit të prodhimit të energjisë nga...

0
Qeveria shqiptare ka miratuar ndërtimin e një centrali për prodhimin e energjisë nga era në njësinë administrative Topojë, në qarkun e Fierit.Centrali do të...
Dafina Zeqiri publikon pamje nga projekti i ri me Mumën “Dashni”

Dafina Zeqiri publikon pamje nga projekti i ri me Mumën “Dashni”

0
Dy artistët e njohur, Dafina Zeqiri dhe Muma po vijnë me një bashkëpunim të ri muzikor.Dyshja kanë njoftuar përmes llogarive përkatëse në rrjetet sociale...
Projekti i ri muzikor nga Bardhi publikohet të enjten, është bashkëpunim

Projekti i ri muzikor nga Bardhi publikohet të enjten, është bashkëpunim

0
Një projekt i ri muzikor këtë javë do të publikohet nga reperi i njohur nga Kumanova, Bardhi.Ashtu siç kishte paralajmëruar, ai të enjten (24...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS