11 C
Tirana
E enjte, 3 Dhjetor, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Deda

Etiketim: Deda

Gjeniu i verbër i kalendarit/ Romeo Deda ka një memorie fenomenale...

0
Romeo Deda, nga Tirana thotë se ka memorie mbinjërëzore kalendarike. Prej 20 vitesh, Romeo e ka humbur shikimin, pavarësisht kësaj ai bën një jetë...

Goditi burrin me sqepar pas debateve kur ishte i dehur, ndërron...

0
Ditën e 6 nëntorit u bë publik lajmi se Drane Deda 58-vjeçe, goditi me sqepar në kokë duke i shkaktuar plagë të rënda. Menjëherë pasi...

Julian Deda: Për të gjallët s’ka vend, për të vdekurit s’ka...

0
Julian Deda ka reaguar ndaj pretendimit të autoriteteve përsa i përket fotove në morgun e QSUT-së. Aktori i humorit thotë se ato janë “padiskutim shumë...

“U ta hëngsha pii, e ti më hëngsh mua kaaa”- Kënga...

0
Reperi i njohur Mozzik pak ditë më parë publikoi këngën “Madonna” në gjuhën gjermane që u vendos në qendër të kritikave për shkak të...

Aktori Deda: Të kërkohet dorëheqja e Ramës dhe Veliajt, ata mund...

0
Në studion e lajmeve në Ora News me gazetaren Matilda Mcini, aktori i humorit Julian Deda, tha se me shembjen e Teatrit Kombëtar, kryeminstri...

Elton Deda dhe Bledar Sejko: Të hapen sa më parë lokalet...

0
Pandemia e koronavirusit padyshim që ka goditur ekonominë e familjeve shqiptare. E mes shumë profesioneve që u pezulluan për shkak të rrezikut nga virusi...

Kriza/ “Edhe këngëtarët të punojnë në ndërtim”- Elton Deda ironizon deklaratën...

0
Ministrja e Financave, Anila Denaj ka deklaruar ditën e sotme se punëtorët e fushave të ndryshme duhet të tregohen fleksibël gjatë kësaj periudhe dhe...

Shpat Deda lanson s’ka kurrgjo

0
Shpat Deda ka lansuar këngën e re S’KA KURRGJO me video drejtuar nga kolektivi Andrrat Moderne dhe regjisori Leart Rama. Kënga është pjesë e...

Publikohet projekti ‘Rrugës’ nga Shpat Deda

0
Kantautori Shpat Deda e ka publikuar këngën dhe videoklipin e tij më të ri të titulluar ‘Rrugës’.Kjo këngë është singli më i ri i...

Humbi fansa kur u fut në politikë, Jul Deda: Pyes palën...

0
Artistët shqiptarë që kaluan nga arti në politikë është diskutuar këtë të mërkurë në emisionin “Soirée” me Jonida Shehun në Top Channel. Një ndër artistët...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS