0 C
Tirana
E shtunë, 28 Nëntor, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Shpat

Etiketim: Shpat

Shpat Kasapi i bindur: Dasma sivjet, kismet po

0
Artistët po presin me padurim fillimin e dasmave. Për shkak të pandemisë COVID-19, këngëtarët nuk kanë filluar ende mbrëmjet muzikore dhe performancat në ahengje të...

Nëna e Shpat Kasapit kërkon nuse për këngëtarin

0
Këngëtari i mirënjohur, Shpat Kasapi sot po feston ditëlindjen e 35-të. Ai  së bashku me të ëmën ishin të ftuar në emisionin ‘Ftesë në 5’...

Mamaja i kërkon që të martohet, ja si përgjigjet Shpat Kasapi

0
Në “Ftes në 5” me Bieta Sulon, ishin të ftuar këngëtari Shpat Kasapi dhe mamaja e tij Gjylymsere. Në studio u fol se si familja...

Shpat Deda lanson s’ka kurrgjo

0
Shpat Deda ka lansuar këngën e re S’KA KURRGJO me video drejtuar nga kolektivi Andrrat Moderne dhe regjisori Leart Rama. Kënga është pjesë e...

Shpat Kasapi: Nuk pendohem për të shkuarën, por shikoj kah e...

0
Këtë të shtunë në Pop Culture ka qenë i ftuar këngëtari i njohur, Shpat Kasapi. Gjatë intervistës, ai ka rrëfyer projektet e reja që priten të...

Shpat Kasapi: Nuk pendohem për të shkuarën, por shikoj kah e...

0
Këtë të shtunë në Pop Culture ka qenë i ftuar këngëtari i njohur, Shpat Kasapi. Gjatë intervistës, ai ka rrëfyer projektet e reja që priten të...

Nuk do ta njihni Shpat Kasapin në këtë foto nga fëmijëria

0
Shpat Kasapi ka publikuar një fotografi nga koha kur qenë fëmijë dhe do të ju duket e pabesueshme sa ndryshe është nga Shpati që...

Shpat Kasapi vendos ti futet politikes – lajmi fundit – lajmi...

0
Kengetari Shpat Kasapi ditën e djeshme ka qenë i ftuar në emisionin ‘E diell’ ku ka treguar detaje rreth karrierës së...

Publikohet projekti ‘Rrugës’ nga Shpat Deda

0
Kantautori Shpat Deda e ka publikuar këngën dhe videoklipin e tij më të ri të titulluar ‘Rrugës’.Kjo këngë është singli më i ri i...

Shpat Kasapi: E gjeta edhe nusen apo jo?

0
Atë gjatë karrierës e kanë fejuar dhe e kanë martuar disa herë, por këngëtari i njohur vazhdon të jetë beqar.Këngëtari i njohur Shpat Kasapi,...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS