Publikohet një tjetër foto e Ledrit me Ritën, këngëtarja kapet ‘mat’ duke…

0
32
Gjigandi

Po qarkullon një tjetër foto e Ledrit me Ritën.

Dje është mbajtur ‘Alba Festival’ në Zvicër dhe të pranishëm ishin një numër i madh i emrave të njohur të estradës, edhe Rita Ora.

Performanca e saj mori vëmendjen por jo aq sa një foto me Ledri Vulën. Dyshja janë fotografua krah njëri tjetrit dhe komentet tek fotografia ngjallën shumë dyshime, sidomos ai i nënës së Ritës, Vera Orës.

Pasi kjo foto bëri xhiro në rrjet, menaxheri i Ledrit, Faton Shoshi, e ka publikuar një tjetër në prapaskenë.

Ledri shihet në telefon derisa Rita Ora kapet ‘mat’ duke i shikuar atij telefonin.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu