18.5 C
Tirana
E shtunë, 1 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tjetër

Etiketim: tjetër

Fifi në bashkëpunim me një tjetër artist të njohur

0
Këngëtarja e njohur, Fifi është shumë aktive në tregun muzikor. Ajo herë pas here publikon këngë të reja, të cilat pëlqehen gjithmonë nga publiku. Së...

Tjetër ndarje në showbiz, martesa e çiftit të famshëm në krizë

0
Pas 23-vitesh së bashku, Victoria Beckham ka ngritur së fundmi dyshimet për një krizë martesore mes saj dhe David Beckham. Gjatë një video të postuar...

Projektohet tjetër revolucion pa titullin kampion, gjysmë Juve me valixhe në...

0
Juventusi vazhdon që të humbasë miliona me thasë, 250 të tillë vetëm në sezonin e fundit… Dhe duke parë se edhe në këtë sezon...

Përdorte të dhënat e një shtetaseje tjetër, arrestohet 37-vjeçarja në Tiranë

0
Përdorte të dhënat e një shtetaseje tjetër, për të hapur llogari false në rrjetet sociale, vihet në pranga 37-vjeçarja. Specialistët e Seksionit për Hetimin e...

Shqipëria tjetër për tjetër/ Koteci i pulave vepër penale, gjyshja ndiqet...

0
Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në Nartë të Vlorës, ku një 82-vjeçare është bërë subjek i drejtësisë. “Kriminelja” e moshuar, plot 82-vjeç është...

Tjetër rast në Prishtinë, 16-vjeçarja përdhunohet nga i dashuri i saj

0
Pas rastit të dhunimit të 11-vjeçares në Prishtinë që tronditi vendin, janë raportuar edhe disa raste të sulmeve seksuale. Një ngjarje e tillë dyshohet se...

Përdhunimi i 11-vjeçares nga 5 persona, tjetër dorëheqje në Kosovë

0
Rasti i dhunimit të 11-vjeçares ka shkaktuar zemërim në publik dhe ka shtyrë që kreu i Policisë të japë dorëheqje. Ali Gashi, që deri më...

Shoqëronin bosin e kriptomonedhave/ Kush është i riu tjetër i cili...

0
Mashtruesi turk Faruk Fatih Özer është arrestuar në vendin tonë këtë të martë, rreth orës 08:30 të mëngjesit të sotëm në Jug të vendit. Së...

U konfliktua me një person tjetër, 37-vjeçari përfundon në spital

0
Një sherr është raportuar këtë të diel në Sarandë. Sipas policisë 37-vjeçari E.M., është paraqitur në spital për ndihmë mjekësore. Dyshohet se 37-vjeçari është...

Ka një mënyrë tjetër për të hequr dhimbjet fizike dhe emocionale...

0
Nëse jeni miqësor ndaj meditimit, ka shumë mundësi që të keni dëgjuar se ai vepron si një drogë e fuqishme Mirëpo ky pohim nuk është...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS