Përçarje në PS? Braçe paralajmëron largimin: Koha për punë tjetër

0
Gjigandi

Pasi partia e tij i doli kundër amendamentit tëpropozuar nga ai, deputeti i PS-së Erion Braçe ka ngritur dyshime për një largim të mundshëm nga selia rozë.

Përmes një postimi në Facebook, Braçe shkruan se është koha për punë tjetër.

Kujtojmë që Braçe më parë ka deklaruar se ka disa vija ndarëse mes tij dhe PS-së, ku  një ndër to është edhe hapja e basteve sportive, për të cilat u mor vendimi për rikthimin në 1 Janar 2023.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu