23.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Paralajmëron

Etiketim: paralajmëron

SPAK-u nisi hetimet për lobim, Meta paralajmëron gjyq: Ky sistem do...

0
Presidenti i Republikës, Ilir Meta në një konferencë për mediat këtë të martë ka paralajmëruar shkundje të themeleve në sistemin e drejtësisë pas 25...

UÇK paralajmëron: Parlamenti do përballet me pasoja nëse voton Projektligjin për...

0
Ushtruesi i detyrës së kryetarit të Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së, Faton Klinaku, ka paralajmëruar deputetët e Kuvendit të Kosovës, se do...

Krimet në vend alarmojnë Ardi Veliun, paralajmëron ‘tërmet’ në Policinë e...

0
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu ka zhvilluar një takim analizë me drejtues të Policisë së Tiranës dhe të Elbasanit ku...

Blero paralajmëron projektin e tij të ri muzikor

0
Blero e ka paralajmëruar këngën e re. Këngëtari Blero që nga fillimet e para të karrierës ka qenë i komentuar në media. Suksesi në muzikë, e...

Blair paralajmëron: Mësoni të jetoni me koronavirusin, nuk do zhduket

0
Ish-kryeministri i Britanisë, Tony Blair tha se koronavirusi nuk do të zhduket përgjithmonë dhe se qytetarët britanikë duhet të mësohen të jetojnë me të. ...

E veshur në të zeza dhe me helmetë në kokë, çfarë...

0
Tuna Sejdiu ka publikuar një fotografi, në të cilën u shfaq e veshur tërësisht në të zeza, teksa mbante edhe helmetë në kokë. Këtë imazh...

Shtëpia e Bardhë paralajmëron Kinën: Jo veprime për hakmarrje

0
Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kinës të premten të mos angazhohet në veprime “hakmarrëse” duke urdhëruar konsullatën amerikane në Chengdu të mbyllet, si...

Dafina paralajmëron një gusht të nxehtë

0
Fronin po e mban si më e suksesshmja e këtij muaji. Dafina Zeqiri siç ka bërë të ditur edhe vetë më parë,  se është duke...

Paralajmëron rikthimin e karantinës/ Beqaj pranon dështimin: Po ezaurojmë mjekët dhe...

0
Ish-ministër i shendetësisë në qeverinë Rama dhe aktualisht deputet i PS, Ilir Beqaj thotë se rritja e kapacitetit të testimeve nuk do të sillte...

Paralajmëron bombën…

0
Kampioni i boksit Floyd Mayweather është gati të rikthehet në ring dhe në një deklaratë për Forbes ka treguar se po përgatitet diçka për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS