fbpx
15 C
Tirana
Wednesday, June 3, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Koha

Etiketim: koha

“Populli është drobitur nga zhagitja 30-vjeçare”, Tritan Kalo apel të fortë:...

0
Mjeku i njohur infeksionist, Tritan Kalo me një mesazh të fortë në adresë të politikës së vendit, thekson se populli është “drobitur nga zhagitja...

Basha: Gëzuar Fitër Bajramin, koha që po kalojmë është plot sprova...

0
Myslimanët ditën e sotme kanë mbyllur agjërimin në muajin e Ramazanit për këtë vit. Urimet për ta nuk kanë munguar edhe nga figurat politike në...

Shkencëtarët e NASA-s zbulojnë universin paralel, ku koha ecë mbrapa

0
Shkencëtarët e NASA-s kanë lansuar prova të një universi paralel, menjëherë pranë universit tonë, ku të gjitha rregullat e fizikës duket se funksionojnë në...

Reforma në Drejtësi, Soreca: Duhet të vazhdojë, nuk është koha për...

0
Ambasadori i BE-së, Luigi Soreca ka reaguar pas shqetësimit të ambasadores amerikane, Yuri Kim për marrëveshje të fshehtë për të sabotuar reformën në drejtësi. Sipas...

Basha i penduar për marrëveshjen e 17 majit: Koha tregoi që...

0
Kryetari i PD Lulzim Basha ka dalë para mediave pas takimit me aleatët duke informuar për vendimet e opozitës pas prishjes së Teatrit Kombëtar....

Yuri Kim: Koha që politika të prodhojë rezultate, të ngrihet Gjykata...

0
Është koha që udhëheqësit politik të prodhojnë rezultate për reformën në drejtësi, e veçanërisht ngritjen e Gjykatës Kushtetuese. Ky është mesazhi i ambasadores së SHBA-ve...

Rama: Aplikimet për ID dhe pasaportë bëhen edhe online, përgjysmohet koha...

0
Përmes një postimi në facebook kryeministri Rama ka sqaruar tashmë ID-të dhe pasaportat mund të merren edhe online. Rama shkruan se procesi është lehtësuar ndjeshëm...

Rregulla të reja në qendra tregtare, koha e kufizuar

0
Duke nisur nga dita e sotme, e hëna e 11 majit, në Shqipëri hapen qendrat tregtare, parukeritë dhe dentistët, të mbyllur prej dy muajsh,...

Shenjat që tregojnë se është koha të ndaheni nga i dashuri...

0
Pavarësisht se sa e fortë është marrëdhënia juaj, qoftë nëse jeni në shtëpi pa asnjë reagim ose duke biseduar në video thirrjet ndërsa jeni...

A ju duket sikur koha po kalon më shpejt se zakonisht?

0
Mendoni për ditën e parë të karantinës. A ju duket sikur ishte vite më parë? Apo mendoni sikur të ishte dje? Shumë njerëz gjatë qëndrimit...