fbpx
20 C
Tirana
Monday, June 1, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Braçe

Etiketim: Braçe

“Nuk di nëse Budinat punonin aty”, Braçe nxjerr foton i gjakosur:...

0
Zv.kryeministri Erion Braçe ka kujtuar sot zgjedhjet e 26 majit 1996, ku flet për dhunën e ushtruar dhe gatishmërinë për të dëshmuar para çdo...

Si u rrahën Rama dhe Braçe në ’96, zv/kryeministri nxjerr fotot

0
Zëvendëskryeministri Erion Braçe ka publikuar disa pamje në Instagram, ku tregon si është dhunuar ai dhe kryeministri Rama në vitin 1996. Nga pamjet duket qartë...

Erjon Brace i kthehet keq Macronit: Bejme punet tuaja, dhe na...

0
Zv/kryeministri shqiptar Erjon Braçe ka reaguar pas dështimit të hapjes së negociatave me Bashkimin Evropian dhe një pjesë të mesazhit të tij ia...

Rama e akuzoi per lidhje me bandat, Brace zbulon emrin e...

0
Zv.kryeministri Erion Brace zbloi sot ne Durres emrin e prokurorit nga ky qytet qe u akuzuar dje nga kryeministri Rama gjate fjales se mbajtur...

Qeveria me “dorë të hekurt”/ Braçe bën paralajmërimin e fortë –...

0
Zv.kryeministri Erion Braçe ka dalë sot në një deklaratë për mediat, ku ka reaguar me tone të forta në lidhje me lajmin e rremë...