SPAK hyn në Kuvend, Braçe përballet me Krifcën

0
28
Gjigandi

Ditën e sotme në orën 10:00 do të mbahet seanca e radhës parlamentare. Në rendin e ditës janë parashikuar që të ketë sërish një interpelancë mes deputetit të PS-së, Erjon Braçes dhe ministres së Bujqësisë Frida Krifca, e cila nuk u zhvillua seancën e kaluar.

Po ashtu do të paraqiten raportet vjetore të Inspektoriatit të Lartë të Drejtësisë, Prokurorisë së Posaçme (SPAK) dhe KLP-së.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu