Tjetër ndarje në showbiz, martesa e çiftit të famshëm në krizë

0
Gjigandi

Pas 23-vitesh së bashku, Victoria Beckham ka ngritur së fundmi dyshimet për një krizë martesore mes saj dhe David Beckham.

Gjatë një video të postuar në rrjetet sociale, vihet re se 48-vjeçarja ka fshirë tatuazhin dedikuar bashkëshortit te saj.

Megjithatë, dyshja nuk kanë reaguar ende publikisht në lidhje me lajmin. Victoria dhe Beckham kanë 4 fëmijë.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu