Fifi në bashkëpunim me një tjetër artist të njohur

0
Gjigandi

Këngëtarja e njohur, Fifi është shumë aktive në tregun muzikor. Ajo herë pas here publikon këngë të reja, të cilat pëlqehen gjithmonë nga publiku.

Së fundmi, Fifi , ka zbuluar se projekti më i ri i saj muzikor mban titullin “Trauma” dhe do të jetë bashkëpunim. Megjithatë, këngëtarja nuk e ka zbuluar emrin e artistit.

“Trauma, së shpejti në bashkëpunim me …?”, ka shkruar Fifi.

Kujtojmë që edhe projekti i saj i fundit ishte një duet me reperin e njohur Gjiko. Kënga me titullin “365” u prit mirë nga publiku dhe deri më tani ka grumbulluar mbi dy milionë klikime.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu