Vanda Nara nuk përmbahet, “çmend” fansat me gjoksin e saj

0
86
Gjigandi

Bashkëshortja dhe agjentia e Mauro Ikardit, Vanda Nara, vazhdon të “godas” me fotot e saj provokuese.

Këtë herë argjentinasia, ishte e ftuar të dielën në emisionin “Tiki Taka” dhe veshja e saj me dekolten e hapur, ishte provokuese.

Fotot kanë qenë të shumta nga kjo mbrëmje dhe të gjitha janë postuar në “Instagram”.

Veshja e saj ishte e tillë që nxirrte në pah më shumë se sa duhet gjoksin.

Gjithsesi këto foto i kanë pëlqyer fansave që kannë “mbytur” me like në çdo pëlqim.

Image

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu