Publikohet “Ku je nise” nga Fisnikët dhe Gold AG

0
75
Gjigandi

Fisnikët dhe Gold AG e kanë publikuar bashkëpunimin e tyre.

Fisnikët dhe Gold AG e kanë publikuar projektin e përbashkët muzikor.

“Ku je nisë” titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe në anën vizuele, pra me videoklip. Teksti flet lidhur me një dashuri të humbur.

Goldi njihet si një prej rep-artistëve i cili publikon shpesh projekte muzikore, e bashkëpunimet me emra të ndryshëm e të suksesshëm ndër vite nuk mungojnë.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu