Producentja Shpresa Drasati sjellë në Shqipëri spektaklin “Top model of the World”

0
Gjigandi

Producentja shqiptare Shpresa Drasati sfidon gjithmonë në risi dhe këtë herë sjellë një ndër patentat më të mëdha në botë ku marrin pjesë të gjithë vajzat e gjithë shteteve.

Por ajo si gjithmonë nuk e lë Shqipërinë pa përfaqësim në “Top model of the World”, pasi përseri do jetë edhe këtë vit në Shqipëri, falë punës së pa lodhshme të producentes Shpresa Drasati.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu