23.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Producentja

Etiketim: Producentja

Producentja Shpresa Drasati sjellë në Shqipëri spektaklin “Top model of the...

0
Producentja shqiptare Shpresa Drasati sfidon gjithmonë në risi dhe këtë herë sjellë një ndër patentat më të mëdha në botë ku marrin pjesë të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS