18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Top

Etiketim: top

Çuçi sfidon Top Channel: Përse dizinformoni publikun?

0
Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi ka reaguar në lidhje me lajmin e publikuar nga Top Channel se sistemi TIMS nuk është rikthyer pas sulmit...

Kështu duket gazetarja që u godit nga një top me shpejtësi...

0
Gazetarja Kelsey Wingert me shumë gjasa do të ndjekë gjithë jetën reportazhin e saj të fundit nga terreni.Lojtari i San Francisco Giants, Austin Slater...

Rama: U bëra top në lojë dhe qeshnin me mua

0
Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në Peshkopi në kuadër të Këshillimit Kombëtar teksa ka bërë fushatë për kandidatin socialist për bashkinë e Dibrës...

U mbajt “top secret”, arrestohet “Reqi i Korçës”, akuzohet si autori...

0
Arrestohet me urdhër të Prokurorisë së Posaçme, Elton Goskova, njeriu i përfolur për disa ngjarje kriminale në Korçë, ose siç njihet ndryshe "Reqi i...

5 ENGJEJT TE KAPURA NE KAMERA NE JETEN REALE !

0
5 ENGJEJT TE KAPURA NE KAMERA NE JETEN REALE !

“Nuk ka Top të Artë”, Barça “thumbon” Ronaldon: Të gjithë e...

0
Revista franceze “France Football” njoftoi pasditen e sotme se ka vendosur të mos japë çmimin prestigjoz “Topi i Artë” për vitin 2020, me arsyetimin...

Diskutimi në Këshillin Politik/ Top Channel zbardh detajet, pyetja e Ramës:...

0
Ka nisur diskutimi në tryezën e Këshillit Politik për të folur ndryshimet kushtetuese të propozuara nga opozita në Kuvend dhe të mbështetura nga kryeministri...

Diskutimi në Këshillin Politik/ Top Channel zbardh detajet, Gjiknuri: Nuk jemi...

0
Ka nisur diskutimi në tryezën e Këshillit Politik për të folur ndryshimet kushtetuese të propozuara nga opozita në Kuvend dhe të mbështetura nga kryeministri...

Vendin e kujt në ‘Top Channel’ do donte të zëvendësonte Era...

0
Këngëtarja e njohur, Era Rusi ka qenë këtë të dielë e ftuar në emisionin ‘E diell’ në ekranin e ‘Top Channel’, ku si çdo...

10 momente me te frikshme te kapura ne kamera !

0
10 momente me te frikshme te kapura ne kamera !

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS