Kardashianet po shesin rrobat e tyre, më shumë se gjitha dyqanet tjera

0
Gjigandi

Kardashianët janë duke shitur rrobat e tyre të përdorura në internet për fansat deri në nëntë herë më shumë sesa dyqanet e tjera.

Në tetor, Kris, Kim, Kourtney, Khloe, Kylie dhe Kendall e kanë filluar Kardashian Kloset ku kanë ricikluar veshjet e tyre të shtrenjta, përmes një faqe internet.

Por qmimet janë larg të arsyshmes dhe shpesh më të shtrenjta sesa faqet tjera që shesin të njëjta sende./Bota sot

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu