22.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dyqanet

Etiketim: Dyqanet

Eksperti ngre alarmin: Në dyqanet shqiptare shitet një dizinfektant anti-covid vdekjeprurës

0
Doktori i Shkencave Ilir Pecnikaj thotë se në marketet në Shqipëri shiten dizinfektantë që janë toksikë, e që mund të sjellin dhe vdekjen e...

Rikthim në izolim/ Melburn, dyqanet “nën sulm”

0
Blerësit në qytetin e dytë më të madh të Australisë, të përfshirë nga paniku, zbrazën raftet e supermarketeve të mërkurën, ndërsa miliona vetë në...

Microsoft mbyll dyqanet e shitjes me pakicë

0
Microsoft ka njoftuar se do të mbyllë përgjithmonë të gjitha dyqanet e shitjes me pakicë dhe do të përqendrojë përpjekjet në dyqanet elektronike dhe...

Microsoft do të mbyllë të gjitha dyqanet e saj fizike!

0
Microsoft është duke dalë nga biznesi i saj i shitjes me pakicë. Kompania njoftoi të premten se do të mbyllë të gjitha 83 dyqanet e...

Trazira në Shtutgard/ Sulmohet policia dhe dyqanet

0
Grupe njerëzish kanë thyer xhamat e dritareve, kanë grabitur dhe sulmuar mjetet e policisë në qendër të Shtutgardit, gjatë trazirave të orëve të natës....

Dyqanet në krizë ndërsa mallrat e pashitura humbasin vlerën

0
Megjithëse shtetet amerikane po zbusin gradualisht masat izoluese, dyqanet e shitjes me pakicë të veshjeve të modës përballen me një sfidë serioze – pamundësinë...

Just don`t do it/ Nike hap dyqanet, harrohet Covid

0
Britania hodhi një hap të madh sot me hapjen e dyqaneve pas tre muajsh izolimi e shumë prej tyre, kanë ofruar ulje deri në...

Kardashianet po shesin rrobat e tyre, më shumë se gjitha dyqanet...

0
Kardashianët janë duke shitur rrobat e tyre të përdorura në internet për fansat deri në nëntë herë më shumë sesa dyqanet e tjera. Në tetor,...

Ja çfarë bëjnë dyqanet për t’ju nxitur të blini më shumë...

0
Mënyrat se si një supermarket përfiton sa më shumë para dhe klientë është e ndryshme. Ju jeni me...

Dyqanet “Duty Free” në Rinas/ Ministria i’a heq autorizimin Elona Çaushit...

0
Ministria e Financave ka vendosur anulimin e autorizimit ndaj kompanisë “Albania Duty Free Distribution”, administruese e të cilës është Elona Çaushi, bashkëshortja e gjyqtarit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS