18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tjera

Etiketim: tjera

Liga e Kombeve/ Izraeli dhe Islanda ‘ndihmojnë’ Shqipërinë. Ja surprizat në...

0
EUROPË- Janë zhvilluar disa nga ndeshjet e Ligës së Kombeve.Në Saint-Denis takimi mes Francës dhe Kroacisë përfundon me shifrat 0 me 1 për ballkanasit,...

Si mund të ndihmojë Shqipëria vendet e tjera kur nuk ka...

0
Kryeministri i vendit Edi Rama ka zhvilluar ditën e sotme një konferencë të përbashkët me komisionerin e BE për menaxhimin e krizave, Janez Lenarcic.Gjatë...

Abuzimet seksuale, Simone Biles dhe gjimnastet e tjera i kërkojnë.

0
Gjimnastja e famshme botërore Simone Biles si dhe një grup kolegesh të saj, kanë kërkuar më shumë se 1 miliardë dollarë dëmshpërblim pranë FBI-së....
Stresi flet pas përleshjes së Noizyt dhe Cllevios: Burrëria ka të tjera gjëra, jo të shaj në rrje…

Stresi flet pas përleshjes së Noizyt dhe Cllevios: Burrëria ka të...

0
Ditën e djeshme (e hënë) në rrjete sociale ka qarkulluar një video ku shihej reperi Noizy teksa po godiste Kleviol Ahmetin, i njohur për...

A do ketë konflikte të tjera pas goditjes së 8 grupeve...

0
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano u pyet nëse mund të ketë përshkallëzim të konflikteve pas goditjes nga super operacioni me SPAK...

Çmenduri, bashkëshortja bënte s*ks me femra të tjera! Sportisti rrëfen se si...

0
Sportisti i njohur, Jaryd Cachia ka zbuluar se po mendonte të vetëvritej kur martesa e tij me Sophie Cachia po shkonte drejt fundit dhe...
Kim Kardashian poston foto tjera ku shihet dorë për dore me Pete Davidson në premierën e “The Kar…

Kim Kardashian poston foto tjera ku shihet dorë për dore me...

0
Kim Kardashian ka vazhduar të sjellë imazhe dhe një vështrim më të afërt të marrëdhënies së saj me të dashurin Pete Davidson edhe përmes...
Të tjera imazhe nga xhirimet e klipit të ri të Kidës dhe Ledrit

Të tjera imazhe nga xhirimet e klipit të ri të Kidës...

0
Kida dhe Ledri Vula prej disa ditësh kanë paralajmëruar për publikun një projekt të ri muzikor.Dyshja e famshme e estradës njoftuan se po vijnë...

Kryeministri Rama nga Kukësi premton investime të tjera në sport

0
Kryeministri Edi Rama në krah të presidentit të FSHF, Armand Duka dhe kryebashkiakut të Kukësit, Safet Gjici, foli për investimin e bërë nga qeveria...
Fjolla Morina publikon të tjera fotografi nga festa e shfrenuar e ditëlindjes, ku shihet duke u d…

Fjolla Morina publikon të tjera fotografi nga festa e shfrenuar e...

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, ka festuar mbrëmjen e së premtes ditëlindjen e saj të 36-të.Në një festë të veçantë të organizuar mes...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS