Për shkak të pandemisë, Tuna dhe Patrisi ia festojnë ditëlindjen djalit në kushte shtëpie

0
36
blank
Gjigandi

Djali i Tunës dhe Patrisit sot ka mbushur 3 vite jetë.

Tiani sot festoi ditëlindjen e tretë, dhe ndryshe nga viti i kaluar prindërit këtë herë i organizuan një festë brenda shtëpisë për shkak të pandemisë.

Tuna dhe Patrisi kanë ndarë momente nga festa, ku shihet qartazi se e kanë shijuar çdo moment së bashku me Tianin.

Për shkak të këtyre rrethanave as Roberti nuk qe i pranishëm në festë, por nuk la nipin pa një urim, ai ka ndarë një foto të tij në Instagram ku e uroi për 3 vjetorin e lindjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu