16 C
Tirana
E enjte, 26 Nëntor, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Pandemisë

Etiketim: pandemisë

Basha: Rama e ka humbur kontrollin ndaj pandemisë, dje tha që...

0
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar pasi ministria e Shëndetësisë vendosi që të zhvillohet mësim i alternuar në shkolla. Në një shënim në...

Rekord viktimash më 2020-ën/ Zaloshnja: Ndodhën prej pandemisë!

0
Analisti Eduart Zaloshnja komentoi në një lidhje me “Skype” për emisionin “Real Story”, në News24, shifrat e vdekjeve në vend gjatë këtij viti, që janë...

Qytetarët grumbull tek Liqeni/ Reagon Manastirliu: Burimet përballë pandemisë nuk janë...

0
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka reaguar pas publikimit të pamjeve gjatë ditës së sotme në zonën e Liqenit, ku shumë qytetarë janë parë grumbull dhe...

Basha i kërkon Ramës hetim të plotë të të gjitha informacioneve...

0
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha i kërkoi mbrëmjen e së shtunës kryeministrit Edi Rama hetim të plotë të të gjitha informacioneve në lidhje...

Dy minatorë kryefamiljarë kërkojnë punë! Në vështirësi për shkak të pandemisë

0
Jonuz Dedja dhe Gëzim Karaj, dy minatorë kryefamiljarë sot i janë drejtuar Zyrës Vendore të Punësimit për të gjetur zgjidhje. Ata si shumë minatorë në...

Flet mjeku që ndodhet në vijën e parë të pandemisë: Kam...

0
Mjeku i njohur, Ilir Allkja që ndodhet në vijen e parë të pandemisë, pasi transporton me ambulancë të infektuarit me Covid nga shtëpitë e...

Bilanci i pandemisë, Manastirliu: 52% e të infektuarve janë femra, 20%...

0
Shqipëria numëron deri më sot rreth 30 mijë raste me sëmundjen Covid 19, që prej nisjes së pandemisë. Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka...

Shqipëria importoi më shumë ilaçe/ Nga nisja e pandemisë janë blerë...

0
Pandemia Covid-19 ka rritur në nivele rekord importin e ilaçeve gjatë muajit tetor, pasi sipas Institutit të Statistikave importi i barnave arriti vlerën e...

Parlamenti miraton buxhetin e ri në mes të pandemisë Covid/ ...

0
Në Tiranë parlamenti me shumicë socialiste miratoi sot buxhetin e vitit të ardhshëm mes debateve për mënyrën se si po menaxhojnë autoritetet pasojat e...

Rama dhe Kurz bisedojnë rreth pandemisë, terrorizmit dhe integrimin e Shqipërisë

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama zhvilloi sot një video-konferencë me kancelarin e Austrisë, Sebastian Kurz. Në video-konferencë thuhet se u bisedua mbi luftën e përbashkët...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS