4.5 C
Tirana
E hënë, 6 Shkurt, 2023
Ballina Etiketimet Shkak

Etiketim: shkak

Ndalohet lundrimi në Gjirin e Vlorës, shkak moti i keq

0
Lundrimi i anijeve të vogla dhe anijeve të peshikimi është ndaluar në Gjirin e Vlorës për datat 4 deri 5 nëntor. Shkak për këtë ndalim...

Studimi: 13 mijë familje shqiptare në varfëri për shkak të duhanit

0
Duhanpirja nuk është vetëm e dëmshme për shëndetin, por edhe për ekonominë familjare. Një studim i kryer nga Qendra Partnerë në Zgjidhje dhe Zhvillim,...

‘Komshiu më ofendoi’/ Gruaja fut në sherr burrin, zbardhen detaje nga...

0
Një plagosje me armë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme tek Kodra e Diellit, pas një konflikti mes fqinjëve. Shtetasi Olsi Ballaci pas debatit me fqinjin...

Rriten shtrimet në spitale/ Mjekët: Probleme kardiologjike dhe të trurit, shkak...

0
Rritet sërish numri i pacientëve të shtruar në spitale. Sipas të dhënave të raportit të monitorimit të Ministrisë së Shëndetësisë, në periudhën janar-gusht numri...

Detaje/ Vrasje e paralajmëruar, shkak përplasja mes këtyre dy fiseve

0
Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me ngjarjen e rëndë që tronditi Klosin pasditën e sotme. Mësohet se sherri ka ndodhur mes dy fiseve...

Dorëhiqet Gledis Nano, shkak zhdukja e Martinajt

0
Drejtori i Policisë së Shteti, Gledis Nano është larguar nga detyra. Burime për median bëjnë me dije se arsyeja e dorëheqjes së tij është bërë...

Foto/ Ermal Meta anulon koncertet, shkak gjendja shëndetësore

0
Këngëtari Ermal Meta ndodhet në gjendje jo të mirë shëndetësore. Përmes një postimi në rrjete sociale, këngëtari bën me dije se një pjesë të fytyrës...

Shtyhet seanca e parë në Apel për Enkeleda Hoxhën, shkak mungesa...

0
Seanca e Parë në Apel ndaj ish-gjyqtares së Krujës, Enkeleda Hoxha ka dështuar. Burime për median bëjnë me dije se seanca është shtyrë, pasi gjyqtarja...

Keni humbur patentën për shkak të shkeljeve? DPSHTRR me “dorë të...

0
DPSHTRR ka dalë me një paralajmërim të fortë për të gjithë ata persona që kanë humbur patentën. Përmes një njoftimi zyrtar, DPSHTRR njofton se për...
Këngëtari i njohur anulon dy koncerte për shkak të sëmundjes: Më ka prekur lëkurën dhe trurin

Këngëtari i njohur anulon dy koncerte për shkak të sëmundjes: Më...

0
Këngëtari Justin Bieber nuk është mirë me shëndet. Sëmundja Lyme është përkeqësuar dhe mononukleoza e rëndë kronike ka prekur lëkurën, funksionin e trurit, energjinë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS