Pas një pauze të gjatë, Nora Muçaj rikthehet me baladën “Për Ty”

0
111
Gjigandi

Nora Muçaj është rikthyer me këngë të re.

Pas një pauze të gjatë, këngëtarja Nora Muçaj është rikthyer me një projekt të ri muzikor.

“Për ty” titullohet balada e cila vjen e realizuar edhe me videoklip ku këngëtarja shfaqet mjaft joshëse.

“Ëndrrat bëhen realitet. Gjërat e bukura vijnë ngadalë por pritja ja vlente. Sot jam shumë e lumtur dhe e emocionuar në të njejtën kohë sikur të ishte hera e parë. Pas një kohe të gjatë që nuk isha prezente me projekte muzikore kjo që kam bërë vjen nga thellsia e shpirtit tim. Uroj që edhe ju ta ndjeni me shpirt njësoj si unë”, ka shkruar Nora në rrjete sociale lidhur me këtë projekt.

Lexo edhe:  Angela Martini nuk quhet Angela?? Ja si e ka emrin e vërtetë!!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu