Pak ditë para se të bëhet nënë, shfaqet modelja e njohur

0
1
Gjigandi

Modelja e njohur ndërkombëtare Ashley Graham ka kohë që qëndron në qendër të vëmendjes, që nga momenti kur ajo ka bërë të ditur se po pret të bëhet nënë për herë të parë.

Ashley njihet si një modele mjaft atraktive dhe nuk e ka problem të ekspozoj format e saj trupore.

Ajo edhe pse është në ditët e fundit të pritjes që të bëhet nënë, nuk heziton të ekspozoj format e saj.

Njejtë ka bërë edhe së fundmi, ku ajo shihet me barkun e rrumbullakosur teksa ka vënë kufjet afër barkut, “që bebi i saj të dëgjoj muzikë”.

Kujtojmë që ajo para pak ditëve ka bërë të ditur se është në pritje të një djali.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu