Oriola Marashi merr një iniciativë për bamirësi

0
21
Gjigandi

Oriola ka treguar anën humane.

Oriola Marashi gjatë kësaj periudhe pandemie po qëndron e izoluar në shtëpi bashkë me partnerin, Eros Grezda.

Këtë periudhë, ajo po e kalon duke u marrë me aktivitete të ndryshme, e ndër to është edhe piktorimi.

Së fundi, Oriola ka publikuar video, në të cilat shfaqej duke pikturuar, e pas kësaj i lindi ideja për një iniciativë bamirëse.

Modelja planifikon që këto piktura t’i nxjerrë në shitje, ndërsa paratë t’i dhurojë për bamirësi.

“A ju pelqen ideja qe un te bej piktura per shitje kete periudhe dhe perfitimet te shkojne per shtepine e femijeve?”, ka shkruar Oriola.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu