Nuk bënin dot ndryshe: pas ndarjes, çifti i famshëm sërish tek ribashkimit!

0
9
Gjigandi

I dhanë fund lidhjes gati 9 muaj më parë, por duket se nuk ishte përfundimtare për ta, sepse gjatë karantinës e ndjenë më shumë se kurrë nevojën për të komunikuar, duke kuptuar ndoshta kështu se e kanë të vështirë të rrinë të ndarë.

Bella Hadid dhe The Weeknd janë shfaqur sërish bashkë në publik, dhe mediat rozë u cmendën!

Marrëdhënia e tyre është përfolur gjatë sepse janë ndarë edhe një herë më parë, për tu kthyer sërish më pas në krahët e njëri tjetrit. Mos ndoshta është koha t`I japin fund ngurrimit duke e kurorëzuar këtë lidhje me martesë?

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu