22.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dot

Etiketim: dot

Nuk duron dot të dashurën e babait të tij, 40-vjeçari i...

0
Gjykata italiane në Torino është hasur me një kërkesë “të çuditshme” dhe të pa dëgjuar më parë , ku një 40-vjeçar italian donte të...

Bogdani sponsorizon Brojën te gjigantët e Serie A: Po ia morët...

0
Ish-sulmuesi shqiptar, Erjon Bogdani, ka bërë disa deklarata gjatë një interviste në "Radio Goal": "Broja është lojtar i rëndësishëm, do ta shihja të përshtatej...

Portugalia shpartallon Zvicrën, e ëma e Ronaldos nuk i mban dot...

0
Portugalia fitoi me shifrat 3-0 ndaj Zvicrës në 45 minutat e para.Ndeshja u zhvillua në Lisbonë. Goli i parë u shënua nga Carvallo në...

Nishani përcillet në banesën e fundit, Berisha nuk mban dot lotët

0
Sot iu dha lamtumira e fundit ish-presidenti të Shqipërisë, Bujar Nishani, i ndarë nga jeta pak ditë më parë. Në nderim të tij, qeveria...

Evra ‘kryqëzon’ Guardiolën: Nuk i stërvit dot, ka ‘alergji’ nga lojtarët...

0
Patrice Evra, ish-lojtar i Manchester United, është treguar mjaft kritik me Pep Guardiolën, pas eliminimit të Manchester City në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve...

Klopp s’e harron dot finalen e vitit 2018, përgatit revanshin ndaj...

0
Jurgen Klopp dëshiron revanshin me Liverpool-in e tij në finalen e Champions-it më 28 maj, por për momentin e ka mendjen te Tottenhami i...

Dita Botërore e Shtypit/ Rama: Nuk hesht dot kur shoh si...

0
Kryeministri Edi Rama nuk i ka kursyer kritikat për mediat në vend edhe në ditën Botërore të Lirisë së Shtypit.Me anë të një postimi...

Pse nuk i rezistojmë dot kontrollimit të smartfonëve tanë në praninë...

0
Nga telefoni i parë inteligjent i kompanisë IBM në fillimin e viteve 1990 deri te iPhone revolucionar i Apple, telefonat celularë janë bërë sot...

Çmimi i vajit, Rama: Shkoni në Gjermani, nuk blen dot sa...

0
Kryeministri Edi Rama përsëriti edhe njëherë se kriza dhe rritja e çmimeve në vend është shkaktuar nga lufta e Rusisë,  dhe sipas tij nuk...

Shqipëria nuk arrin dot të kapë finalet

0
Në Hamar të Norvegjisë, u zhvillua Kampionati Europian i Qitjes, event ku mori pjesë edhe vendi ynë, me 4 qitëse femra. Bëhet fjalë për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS