Portugalia shpartallon Zvicrën, e ëma e Ronaldos nuk i mban dot lotët

0
Portugalia shpartallon Zvicrën, e ëma e Ronaldos nuk i mban dot lotët
Gjigandi

Portugalia fitoi me shifrat 3-0 ndaj Zvicrës në 45 minutat e para.

Ndeshja u zhvillua në Lisbonë. Goli i parë u shënua nga Carvallo në minutën e 15′, ndërsa Ronaldo realizoi dy herë në minutat 35′ dhe 39′.

Sonte golat e tij kanë emocionuar deri në lot mamanë e tij që ndodhej në tribunë për ta ndjekur në Portugali djalin e saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu