16.5 C
Tirana
E mërkurë, 27 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Portugalia

Etiketim: Portugalia

Portugalia shpartallon Zvicrën, e ëma e Ronaldos nuk i mban dot...

0
Portugalia fitoi me shifrat 3-0 ndaj Zvicrës në 45 minutat e para.Ndeshja u zhvillua në Lisbonë. Goli i parë u shënua nga Carvallo në...
Bebe Rexha do të performojë si e ftuar speciale në festivalin e komunitetit LGBTI në Portugali

Bebe Rexha do të performojë si e ftuar speciale në festivalin...

0
Këngëtarja shqiptare me renome ndërkombëtare, Bebe Rexha, vazhdon të jetë një emër shumë i kërkuar nëpër festivale dhe koncerte të ndryshme.Së fundmi, ajo është...

Hapin dyert për vizitorët/ Ja si joshin turistët Portugalia e Greqia!

0
Të dyja ato kanë plazhe, ushqim, histori dhe rreze dielli, por dy destinacionet kryesore turistike po e shesin veten tani si më të sigurta...

Portugalia merr vendim për të ardhmen e trajnerit, Fernando Santos

0
Fernando Santos trajneri që udhëhoqi Portugalinë drejt titullit të kampiones së Europës në 2016-ën do ta drejtojë përfaqësuesen luzitane edhe në 3 kompeticione madhore...

Rrëfimi i rrallë i trajnerit, që zbuloi CR7: Portugalia u shokua,...

0
Një mijë ndeshje të luajtura, 726 gola, pesë “Topa të Artë”, katër “Këpuca të Arta”, pesë Champions, gjashtë tituj kampioni kombëtar (liga), një Europian,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS