Një tjetër sukses për “Dhelprën dinake” të Mozzikut

0
13
Gjigandi

Kënga e re e Mozzik po pëlqehet shumë nga fansat e tij.

Mozzik, ditë më parë publikoi këngën “Dhelpër dinake”, të cilës ia shoqëroi edhe videoklipin.

Ky projekt po pëlqehet shumë nga fansat e tij, ndërsa ka pranuar komente pozitive edhe nga kolegët e estradës.

Tashmë, kjo këngë ka arritur mbi 4 milionë klikime në kanalin YouTube dhe është në mesin e këngëve hit të momentit.

Për ndryshe, “Dhelpër dinake” u tha se iu dedikua Loredanës, por një gjë të tillë e ka mohuar Mozzik, duke thënë se nuk është dedikim.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu