Një natë me Robert Berishën apo Lorik Canën? Agnesa Vuthaj na lë pa fjalën me përgjigjen

0
28
Gjigandi

E ftuar në emisionin “Mirage”, ish-missi që përfaqësoi Shqipërinë në Mis Bota 2004, Agnesa Vuthaj është pyetur se kë do të zgjidhte mes Lorik Canajt dhe Robert Berishës për të kaluar një natë.

Përgjigja e saj ka qenë e prerë teksa ka thënë që s’do zgjidhte asnjërin. Pse? Sepse ajo merret vetëm me djem single.

Kur vjen puna tek lidhjet dhe djemtë Agnesa Vuthaj është gjithmonë e prerë.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu